Dienos klausimas
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja Turkijoje, Ukrainoje ir kitose ne ES ir EEE šalyse?
Taip, žinau.
Nežinau.
Man neaktualu.

Pradžia


LIGONIŲ KASŲ ATSTOVĖ DALYVAVO TARPINSTITUCINĖJE DISKUSIJOJE ŠEŠĖLIO MAŽINIMO KLAUSIMAIS

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė dalyvavo Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento organizuotame susitikime-diskusijoje šešėlio mažinimo klausimais. Į renginį, be Šiaulių TLK atstovės, atvyko „Sodros“ Šiaulių skyriaus, Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus, Valstybinės mokesčių inspekcijos Šiaulių skyriaus vadovai bei Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių deleguoti asmenys.

Šiaulių TLK nuotrauka.

Renginį moderavęs  Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktorius Raimondas Šukys priminė susirinkusiesiems, kad dalyvaudami diskusijoje jie prisideda prie skaidraus verslo iniciatyvos Baltoji banga organizuojamos visuomeninės politinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Pasak direktoriaus, labai svarbu, kad atskirų institucijų atstovai rastų bendrą kalbą šešėlio mažinimo klausimais, nes „ne kontrolė, o prevencija, švietimas, bendravimas duoda geriausią rezultatą“.

Šiaulių jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Vaida Ignotienė socialiniams partneriams pristatė situaciją Šiaulių rajono ir miesto darbo rinkoje, apžvelgė nedarbo problematiką.

Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė atkreipė susirinkusiųjų dėmesį, kad galimai šešėlyje veiklą vykdantys asmenys susirgę skuba ne susimokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokų, o  į Užimtumo tarnybą, kad jiems būtų suteiktas bedarbio statusas ir draustumas valstybės lėšomis. Vos tik užsiregistravęs Užimtumo tarnyboje, toks pilietis puola skambinti į ligonių kasą, norėdamas įsitikinti, kad yra draustas PSD ir  jam sveikatos priežiūros paslaugos nieko nekainuos.

Vėliau susirinkusieji diskutavo apie kitas piktnaudžiavimo valstybės suteikiamomis garantijomis ir parama apraiškas, aptarė galimas priemones bei bendradarbiavimo galimybes šioms problemoms spręsti.    

Šiaulių TLK informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas