VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelę galite užsisakyti internetu ir gauti ją į namus ar ofisą registruotu paštu Lietuvos Respublikos teritorijoje?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu


Taikinimo komisija

Teritorinės ligonių kasos taikinimo komisija

Taikinimo komisiją iš keturių asmenų ketveriems metams renka stebėtojų taryba jos pirmininko teikimu. Taikinimo komisija renkama stebėtojų tarybos darbo reglamento nustatyta tvarka. Taikinimo komisijos nariais negali būti stebėtojų tarybos nariai. Į taikinimo komisiją įeina vienas teritorinės ligonių kasos (toliau - TLK) atstovas, vienas TLK veiklos zonos asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovas, vienas TLK veiklos zonos savivaldybės tarybos narys - visuomenės atstovas, vienas TLK veiklos zonos pacientų asociacijų atstovas.

Taikinimo komisijos darbui vadovauja taikinimo komisijos pirmininkas, o jam nesant - jo pavaduotojas. Taikinimo komisijos pirmininkas ir jo pavaduotojas renkami pirmojo taikinimo komisijos posėdžio metu iš taikinimo komisijos narių jos įgaliojimų laikotarpiui. Taikinimo komisijos pirmininku ir jo pavaduotoju negali būti narys, jau buvęs ankstesnės kadencijos taikinimo komisijos pirmininku ar pavaduotoju.

Taikinimo komisija atskaitinga stebėtojų tarybai.

Teritorinės ligonių kasos taikinimo komisijos funkcijos

Taikinimo komisija sprendžia draudžiamųjų, sveikatos priežiūros įstaigų, vaistinių ir TLK ginčus dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis ir sveikatos priežiūros sutarčių vykdymo.

Taikinimo komisija darbą organizuoja darbo reglamento nustatyta tvarka. Taikinimo komisijos darbo reglamentą tvirtina TLK direktorius, vadovaudamasis Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus patvirtintu pavyzdiniu taikinimo komisijos darbo reglamentu.

DARBO REGLAMENTAS

Narių sarašas

SVARSTYTI KLAUSIMAI


Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-19 13:24:05
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Vaizdo medžiaga

Leidiniai

E. valdžios vartaiApklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas