Dienos klausimas
Ar žinote, kad teisę į dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, turi ne tik vaikai, senatvės pensijos amžiaus sulaukę asmenys, nedarbingi ar iš dalies nedarbingi asmenys, bet ir asmenys, kuriems taikomas gydymas dėl burnos,
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


LIGONIŲ KASŲ SPECIALISTAI KONSULTAVO DĖL SAUGIŲ ATOSTOGŲ

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai rugpjūčio 10 d. dalyvavo Europos Komisijos atstovybės renginyje „Žalios ir saugios europiečių atostogos 2019". Palangoje vykusiame renginyje kurorto gyventojams ir svečiams TLK specialistai pasakojo apie kelionėse praversiančią Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK).

 

 Klaipėdos TLK nuotr.  

 

Atostogaujant ir keliaujant ESDK turėti būtina. Ji garantuoja, kad laikinai viešint visose Europos Sąjungos šalyse, taip pat Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ir Šveicarijoje bus suteikta būtinoji medicinos pagalba, o už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugos visiškai arba iš dalies apmokės ligonių kasos. ESDK gali naudotis visi privalomąjį sveikatos draudimą turintys žmonės. Kortelė išduodama nemokamai TLK pateikus asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

 

Renginyje aktualią informaciją atostogautojams pristatė ir kitos tarnybos: Lietuvos muitinė, Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūra „Frontex", Lietuvos kariuomenė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir kt. 

 

 Klaipėdos teritorinės ligonių kasos informacija

 

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas