VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar nepavykus priskambinti į gydymo įstaigą Jums buvo perskambinta?
Taip
Ne
Neskambinau

Pradžia


PERTRAUKTOS REABILITACIJOS ATNAUJINIMU RŪPINASI ŠEIMOS GYDYTOJAS

Šiaulių teritorinė ligonių kasa (TLK) sulaukia gyventojų klausimų, ar jiems bus atnaujintos medicininės reabilitacijos paslaugos, jeigu jos buvo nutrauktos dėl būtinybės izoliuotis užsikrėtus koronaviruso infekcija.

Šiaulių TLK specialistai informuoja: jeigu teritorinė ligonių kasa elektroniniu būdu buvo patvirtinusi pažymą,  garantuojančią pacientui apmokėjimą už reabilitacijos paslaugas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto, įvertinęs fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo rekomendacijas, šeimos gydytojas gali pratęsti pažymos galiojimo laiką.

Primename, kad pacientai, nepradėję ar nebaigę medicininės reabilitacijos ar po stacionaro negavę siuntimo į reabilitaciją, nors ši priklausė, pasveikę nuo koronaviruso taip pat gali kreiptis į savo šeimos gydytoją. 

Be to, reabilitacijos paslaugas teikianti gydymo įstaiga arba šeimos gydytojas, įvertinęs fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo rekomendacijas, elektroniniu būdu gali pažymėti, jog pertraukta reabilitacija bus tęsiama. Tada pacientas vėl galės gauti jam reikalingas reabilitacijos paslaugas.

Jeigu asmuo nebuvo išsiųstas į reabilitaciją po ambulatorinio ar stacionarinio gydymo, su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo rekomendacijomis šeimos gydytojas gali skirti ambulatorinę reabilitaciją. Jeigu pacientą būtina siųsti į reabilitaciją stacionare, šeimos gydytojas jį gali siųsti išimties tvarka, suderinęs siunčiamo asmens reabilitacijos paslaugų apmokėjimą PSDF biudžeto lėšomis su teritorine ligonių kasa.

Kokia reabilitacinio gydymo rūšis ir gydymo trukmė bus pasirinkta, priklauso nuo paciento būklės ir ligos sunkumo. Medicininė reabilitacija skiriama asmenims po sunkių operacijų ir traumų ar sergantiesiems lėtinėmis ligomis. Pacientas turi teisę pats pasirinkti norimą reabilitacijos įstaigą pagal reikiamą profilį iš tų įstaigų, su kuriomis teritorinė ligonių kasa yra sudariusi sutartis. Įstaigų sąrašą galima rasti Šiaulių TLK interneto svetainėje http://www.siauliutlk.lt/go.php/Istaigos-su-kuriomis-pasirasytos-sutartys34123 .

Bendras visų reabilitacijos įstaigų sąrašas pagal ligų profilius skelbiamas Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės www.vlk.lt skyrelyje „Gyventojams" (Sveikatos priežiūros paslaugos / Medicininė reabilitacija).  

    

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Registracija internetu

Apklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Projektas

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas