VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad bendrojo lavinimo mokyklas ir nuolatines studijas baigiantys moksleiviai ir studentai valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d.?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


IŠSIŲSTI KVIETIMAI PROTEZUOTI DANTIS

Šiaulių teritorinė ligonių kasa birželio viduryje baigė siųsti 2020 metų II ketvirčio kvietimus protezuoti dantis Šiaulių ir Telšių apskričių gyventojams, laukiantiems Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamo dantų protezavimo.

2020 m. II ketvirtį iš viso pakviesti protezuoti dantų 2592 Šiaulių ir Telšių apskričių gyventojai. Šiaulių miesto savivaldybės gyventojams išsiųsti 847 kvietimai, Šiaulių rajono – 167, Akmenės rajono – 127, Joniškio rajono – 168, Pakruojo rajono – 131, Radviliškio rajono – 216 kvietimų. Jų taip pat sulaukė 266 telšiškiai, 181 plungiškis, 258 mažeikiškiai, 175 kelmiškiai ir 56 Rietavo savivaldybės gyventojai.

Nuo 2020 m. balandžio 29 d. keitėsi dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimo sumos – jos vėl didėjo. Pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos, pagrindinė pagal faktines dantų protezavimo išlaidas galima kompensavimo suma yra iki 560,34 Eur. Labai išskirtiniais atvejais, kai tai nustato gydytojų odontologų konsiliumas, – iki 1 724,10 Eur. Pastaroji suma gali būti kompensuojama ir vaikams, kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavusi, kai protezuojama naudojant ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezus. Kitais atvejais, kai vaikų kramtymo sistema dar vystosi, kai protezuojama laikinais dantų protezais, galima didžiausia kompensuojama suma yra iki 285,97 Eur.

Gavus kvietimą protezuoti dantis, juos reikia protezuoti per 3 metus nuo TLK pranešimo apie atėjusią eilę gavimo dienos.

Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistai ragina gyventojus, laukiančius eilės protezuoti dantis, tikrinti pašto dėžutes, kad nenusimestų ligonių kasos siunčiami laiškai. Taip pat prašoma pasitikrinti, ar ligonių kasai buvo pateiktos vis dar galiojančios banko sąskaitos.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222. 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Apklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Projektas

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

TLK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas