VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos dydis 44,81 Eur?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


DALYVIŲ GAUSA NUSTEBINUSIOJE KONFERENCIJOJE PRISTATYTA BENDRADARBIAVIMO PATIRTIS

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) laikinoji vadovė Dalia Miniauskienė Panevėžio TLK metinėje konferencijoje  pristatė pranešimą apie tai, kokią išskirtinę bendradarbiavimo su kitomis įstaigomis ir organizacijomis patirtį yra įgijusi Šiaulių TLK per pastaruosius dešimt metų. Nuotoliniu būdu vykęs renginys sulaukė daugiau nei 300 dalyvių – ligonių kasų partnerių iš visų Lietuvos regionų, ligonių kasų darbuotojų, savivaldybių, visuomenės sveikatos biurų, pacientų organizacijų ir kitų institucijų atstovų dėmesio.

Pranešime D. Miniauskienė akcentavo, kad per dešimtmetį Šiaulių teritorinė ligonių kasa savo bendravimo ratą nuo valstybės ir savivaldybių įstaigų, visuomenės sveikatos biurų išplėtė iki mokslo institucijų, bendrojo lavinimo mokyklų, trečiojo amžiaus universitetų, pacientų organizacijų, miestų ir miestelių gyventojų bendruomenių. Per šį laikotarpį Šiaulių TLK specialistai susitiko daugiau nei su 10 tūkstančių įvairių renginių dalyvių, perskaitė daugybę pranešimų visuomenei aktualiomis temomis.

Ypač gerų atsiliepimų sulaukė prieš kelerius metus Šiaulių TLK organizuota konferencija „Savižudybių prevencija Šiaulių regiono savivaldybėse”, kurioje dalyvavo Lietuvos psichikos sveikatos centrų, asmens sveikatos priežiūros įstaigų, Šiaulių vyskupijos, policijos atstovai. Tikru iššūkiu tapo pranešimo rengimas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) organizuotai nacionalinei mokslinei praktinei konferencijai „Šimtmečio Lietuva – šimtmečio visuomenės sveikata“,  kuri buvo skirta akademinei bendruomenei, medikams, visuomenės sveikatos specialistams. Šiaulių TLK tuomet parengė ir pristatė stendinį pranešimą bei mokslo tezes „Ligonių kasa kitaip: ne tik finansavimas ir kontrolė“.

Didelio susidomėjo sulaukė šiųmetė Šiaulių TLK  kartu su Vaistų komitetu ir Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija surengta mokslinė praktinė konferencija – diskusija „Kaip racionalizuoti antikoaguliantų, antibiotikų ir benzodiazepinų vartojimą“, skirta racionaliam vaistų skyrimui ir vartojimui skatinti. Visų specialybių gydytojų, vaistininkų, slaugytojų ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų susidomėjimo sulaukęs renginys pritraukė daugiau nei pusantro šimto medikų iš Šiaulių, Telšių ir kitų Lietuvos regionų.

Šiaulių TLK aktyviai dalyvauja ir kasmetėse Šiaulių verslo ir pasiekimų parodose. Šių renginių metu gyventojams teikiamos konsultacijos dantų protezavimo, reabilitacijos, privalomojo sveikatos draudimo, ligų prevencijos programų klausimais, pageidaujantiesiems išduodamos Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK). Renginyje dalyvaujama kartu su Nacionalinio kraujo centro komanda, siekiant skatinti neatlygintiną kraujo donorystę. Už savo paslaugų priartinimą gyventojams Šiaulių TLK buvo apdovanota Šiaulių miesto savivaldybės diplomu.

Pasak D. Miniauskienės, geriausias Šiaulių TLK darbo įvertinimas yra palankūs susitikimų su bendruomenėmis ir pacientų organizacijomis dalyvių atsiliepimai, jog tokie renginiai labai reikalingi, padeda išsiaiškinti rūpimus klausimus, informatyvūs, bus pageidaujami ir ateityje.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Registracija internetu