Dienos klausimas
Ar žinote, kad teisę į dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, turi ne tik vaikai, senatvės pensijos amžiaus sulaukę asmenys, nedarbingi ar iš dalies nedarbingi asmenys, bet ir asmenys, kuriems taikomas gydymas dėl burnos,
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


LIGONIŲ KASŲ ATSTOVAS DALYVAUS LIETUVOS KOGNITYVINĖS IR ELGESIO TERAPIJOS ASOCIACIJOS METINĖJE KONFERENCIJOJE

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) Kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Darius Dicevičius rugsėjo 7-8 dienomis dalyvaus Vilniuje vyksiančioje Lietuvos Kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos (LKETA) konferencijoje, kurioje skaitys pranešimą apie psichoterapijos paslaugų teikimo teisinius aspektus ir jų apmokėjimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto galimybes.   

Kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Darius Dicevičius. Šiaulių TLK nuotrauka. 

Pasak D. Dicevičiaus, psichoterapijos paslaugos gali būti apmokamos iš PSDF biudžeto, jei tokias paslaugas teikiančios įstaigos yra sudariusios sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis dėl šių paslaugų teikimo ir apmokėjimo. Svarbu žinoti, kad nemokamos, tai yra ligonių kasų kompensuojamos psichoterapijos paslaugos, teikiamos gydytojo psichiatro siuntimą turintiems pacientams. Mokamas psichoterapijos paslaugas teikia privatūs psichoterapeutai, nesudarę sutartčių su teritorinėmis ligonių kasomis. 

Konferencijoje pranešimus skaitys žinomi psichoterapeutai: gydytojas-psichoterapeutas, medicinos mokslų daktaras Julius Neverauskas, psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė Giedrė Žalytė, sveikatos psichologė, psichoterapeutė, Neuromokslų instituto doktorantė Alicja Juškienė ir kiti.

Kognityvinė ir elgesio terapija (KET) – viena iš psichoterapijos rūšių ir vienas iš efektyviausių pagalbos metodų, padedantis tiek psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. KET yra sėkmingai taikoma gydant panikos  ir nerimo sutrikimus, socialines ir kitas fobijas, depresiją ir net nutukimą bei antsvorį.

Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.   

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas