Dienos klausimas
Ar žinote, kad pildydami gyventojų pajamų ir turto deklaracijas, visais 2016 m. įmokų ir skolų klausimais turite kreiptis į SODRĄ, o ne į teritorinę ligonių kasą?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


ANKSTYVOSIOS KREGŽDĖS PRIZĄ LAIMĖJO MOKSLEIVIS IŠ ŠIAULIŲ RAJONO!

Ši savaitė moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ dalyviams buvo ypatinga. Vienas iš Šiaulių ar Telšių apskričių moksleivių darbo dieną pateikęs nuotrauką anksčiausiai galėjo laimėti papildomą „Ankstyvosios kregždės“ prizą. Burtai lėmė, kad prizas teko Jonui Liutvinui – 8 klasės moksleiviui iš Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos.

 

 

 

Šiandien paaiškėjo ligonių kasų organizuojamo nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ savaitės „Ankstyvosios kregždės“ prizo laimėtojas. Jis atiteko Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) veiklos zonos konkurso dalyviui, anksčiausiai šią savaitę atsiuntusiam nuotrauką konkursui.

 

 Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su Lietuvos spaudos fotografų sąjunga įsteigtas „Ankstyvosios kregždės prizas“ –  atmintukas, puodelis, leidinys „Fotografijos ratas“, šokdynė ir 2017 m. kalendorius iškeliaus – penktadienį, kovo 24 d., anksti rytą (06:11 val.) nuotrauką konkursui pateikusiam Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniui Jonui Liutvinui. Sveikiname prizo laimėtoją! Su juo susisieksime asmeniškai.

 

 Į „Ankstyvosios kregždės“ prizą pretendavo tie kiekvienos teritorinės ligonių kasos konkurso dalyviai, kurie šios savaitės darbo dienomis anksčiausiai pateikė nuotrauką konkursui „Sveika šeima“. Laimėtojas buvo renkamas burtų keliu.

 

Primename, kad iki konkurso pabaigos liko savaitė ir vis dar galima jam siųsti nuotraukas!

 

Daugiau sužinoti apie konkursą ir įkelti nuotraukas galima čia: http://www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017

Laukiame mokinių nuotraukų!

Pagrindiniams konkurso laimėtojams atiteks Go Pro kameros, o nugalėtojams kiekvienoje savivaldybėje išmaniosios apyrankės – atsparios vandeniui, skaičiuojančios kalorijas, nueitus žingsnius, naktimis stebinčios miego kokybę! Prizų yra įsteigę ir konkurso socialiniai partneriai.

 

Šiaulių teritorinė ligonių kasa
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas