Dienos klausimas
Ar žinote, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos dydis 38.74 Eur?
Taip, žinau.
Nežinau.
Man neaktualu.

Pradžia


TELŠIUOSE VYKS KONFERENCIJA „RACIONALIOS ANTIBIOTIKOTERAPIJOS AKTUALIJOS IR PERSPEKTYVOS“

2019 m. gegužės 3 d. (penktadienį), 13 val., Regioninės Telšių ligoninės salėje (Kalno g. 40, Telšiai) Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija kartu su Šiaulių teritorine ligonių kasa (TLK) ir Vaistų komitetu organizuoja mokslinę praktinę konferenciją-diskusiją „Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos“.

Renginio metu pranešimus skaitys gydytojas nefrologas ir klinikinis farmakologas prof. Romaldas Mačiulaitis, Šiaulių TLK Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė ir klinikinės farmakologijos gydytojai Vaidotas Galaunė bei Simona Stankevičiūtė.

Konferencijos metu bus pristatomas Šiaulių regione vykdytas racionalios antibiotikoterapijos mokslinis tyrimas ir jo rezultatai (prof. R. Mačiulaitis). Šiame tyrime atlikta vaikų, sergančių viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, gydymo analizė. Renginyje taip pat bus kalbama apie racionalaus gydymo antibiotikais principus (V. Galaunė), aptariama, kada pradėti gydymą antibiotikais, kaip vykdyti tokio gydymo stebėseną, kokios galimos vaistų sąveikos ir kt. Dalyviai taip pat bus supažindinti su Šiaulių TLK surinkta informacija apie gydymą kompensuojamais antibiotikais Telšių ir Šiaulių apskrityse (D. Ozolienė). Dalyviai bus pakviesti į atvirą profesoriaus Romaldo Mačiulaičio moderuojamą diskusiją, kaip būtų galima dar efektyviau taikyti racionalią antibiotikoterapiją pirminėje grandyje. Vėliau gydytoja klinikinė farmakologė Simona Stankevičiūtė pristatys pranešimą „Vaistų sąveika ir jos svarba klinikinėje praktikoje ir Elektroninė vaistų sąveikos sistema" bei papasakos apie E-recepte įdiegtas naujoves.

Konferencijos programa skirta visų specialybių gydytojams, vaistininkams ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovams. Bus išduodami 3 val. profesinės kvalifikacijos tobulinimosi pažymėjimai.

Išankstinė registracija baigiasi 2019 m. gegužės 2 d.

Registracija internetu: www.siauliutlk.lt , „Vaistų komiteto“ skiltyje

Pasiteirauti galima tel.: (8 41) 52 13 56, (8 41) 52 65 24

Šiaulių TLK informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas