Dienos klausimas
Ar žinote, kad asmuo gali būti draustas sveikatos draudimu tik vienoje iš Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalių ar Šveicarijos konfederacijoje?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


STEBĖTOJŲ TARYBOS POSĖDYJE – IR APIE SUMAŽĖJUSIĄ PACIENTO PRIEMOKĄ UŽ KOMPENSUOJAMUOSIUS VAISTUS

Lapkričio 24 dieną vykusiame Šiaulių teritorinės ligonių kasos Stebėtojų tarybos posėdyje pristatytas 2017 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto vykdymas bei aptartas 2018 metų sutarčių su asmens sveikatos įstaigomis (ASPĮ) ir vaistinėmis sudarymas. Stebėtojų tarybos nariai atkreipė dėmesį į tai, jog, nuo šių metų liepos patvirtinus naują vaistų kainyną, vidutinė paciento priemoka už Šiaulių TLK veiklos zonos vaistinėse įsigytus kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones 2017 metų III ketvirtį sumažėjo 16 procentų, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai.  

Stebėtojų taryba apsvarstė aktualius šių metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto vykdymo iki kitų metų sutarčių su asmens sveikatos įstaigomis (ASPĮ) ir vaistinėmis sudarymo klausimus, kuriuos pristatė Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika. Šiaulių TLK nuotrauka.

 

Šiaulių TLK informacija

   
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas