Dienos klausimas
Ar žinote, kad asmeniui sužalojus kitą žmogų, už kurio gydymą ligonių kasos sumoka PSDF lėšomis, žala PSDF biudžetui išieškoma iš ją padariusio fizinio asmens.
Taip, žinau.
Ne, nežinau.
Man neaktualu.

Pradžia


ŠAUKIAMAS STEBĖTOJŲ TARYBOS POSĖDIS

Šių metų  gruodžio 7 dieną, penktadienį, 10 valandą, Šiaulių teritorinės ligonių kasos posėdžių salėje šaukiamas Stebėtojų tarybos posėdis. Posėdžio metu Stebėtojų tarybos nariams bus pateikta informacija apie 2018 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų panaudojimą, sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir vaistinėmis vykdymą.

Stebėtojų taryba taip pat svarstys klausimą dėl 2019 metų sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, vaistinėmis ir optikomis sudarymo, bus pristatyti ir aptarti asmens sveikatos priežiūros įstaigų, vaistinių ir optikų prašymai bei pateikta informacija apie kitąmet numatomą kompensuojamųjų paslaugų mastą.

Stebėtojų tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas ir dėl Šiaulių teritorinės ligonių kasos taikinimo komisijos rinkimų. Ankstesnio Stebėtojų tarybos posėdžio metu buvo nuspręsta kreiptis į savivaldybių merus, savivaldybių gydytojus su prašymu pasiūlyti kandidatūras į TLK taikinimo komisiją.

Taikinimo komisija sprendžia draudžiamųjų, sveikatos priežiūros įstaigų, vaistinių ir TLK ginčus dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų apmokėjimo PSDF biudžeto lėšomis ir sveikatos priežiūros sutarčių vykdymo.

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas