Dienos klausimas
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelė garantuoja būtinosios medicinos pagalbos paslaugų išlaidų kompensavimą, tik jei paslaugos buvo suteiktos valstybinei sveikatos sistemai priklausančioje gydymo įstaigoje?
Taip, žinau
Ne, nežinau
Man neaktualu

Pradžia


PYRAGŲ DIENĄ SURINKTOS LĖŠOS SKIRTOS VAIKAMS

Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) kolektyvas Pyragų dieną paminėjo kaip pridera – vaišinosi gardėsiais, o už juos surinktas lėšas skyrė labdarai. Už darbuotojų paaukotus pinigėlius nupirkta stalo žaidimų, kurie atiteks Šiaulių vyskupijos vaikų dienos centrą lankantiems vaikams.

Vienos iš akcijos iniciatorių, Šiaulių TLK Sutarčių skyriaus vyriausiosios specialistės Janinos Ercienės žodžiais, kiekvienam žmogui svarbu išmokti dalintis. Be to, svarbu, kad pagalba pasiektų tuos, kuriems to labiausiai reikia.

Už pyrago gabalėlį aukotos lėšos atiteko Vaikų dienos centrui. Šiaulių TLK nuotrauka. 

Pyragus kepė laikinai Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovės pareigas einanti Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Dalia Miniauskienė, Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Indrė Paulauskienė ir Sutarčių skyriaus vyriausioji specialistė Janina Ercienė. Lėšų Vaikų dienos centrui pagal galimybes aukojo visas Šiaulių TLK kolektyvas.    

Šiaulių TLK informacija

  
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas