Dienos klausimas
Kur pirmiausia kreipiatės sunegalavę:
Į gydymo įstaigą, kurioje esate prisirašę.
Į greitąją medicinos pagalbą.
Į ligoninės priimamąjį.

Pradžia


MINISTRAS AURELIJUS VERYGA SU DARBO VIZITU LANKYSIS ŠIAULIUOSE

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vasario 10 dieną su darbo vizitu lankysis Šiauliuose. Pagrindinis vizito tikslas – susipažinti su Respublikinės Šiaulių ligoninės veikla, jos būkle, aptarti esamą situaciją. Taip pat bus lankomasi ir kitose Šiaulių ligoninėse.

Vizitas prasidės Respublikinėje Šiaulių ligoninėje (V. Kudirkos g. 99), kurioje sveikatos apsaugos ministras susitiks su Širdies ir kraujagyslių centro Rentgenochirurgijos ir neinvazinės diagnostikos, priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių, taip pat Konsultacijų poliklinikos gydytojais bei pagalbiniu personalu.

Vėliau ministras A. Veryga dalyvaus Šv. mišiose, skirtose Pasaulinei ligonių dienai paminėti. Po jų, 12.45-13.00 val., įvyks trumpa ministro spaudos konferencija.

Po spaudos konferencijos A. Veryga vyks į Moters ir vaiko klinika, kurioje susitiks su Priėmimo, skubiosios diagnostikos ir intensyviosios slaugos, Vaikų ir paauglių psichiatrijos, Vaikų ligų, Vaikų konsultacijų poliklinikos personalu.

Šiauliuose lankysis ir Seimo vicepirmininkė Rima Baškienė, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė, Seimo narys Valerij Simulik, Premjero patarėjas Paulius Gradeckas, sveikatos apsaugos viceministrė Gintarė Šakalytė.

Detalesnę sveikatos apsaugos ministro A. Verygos darbotvarkę Šiauliuose galima rasti http://sam.lrv.lt/lt/agenda

SAM Ryšių su visuomene skyrius,

samrsv@sam.lt, www.sam.lrv.lt

Sekite naujienas Sveikatos apsaugos ministerijos Facebook puslapyje!
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas