Dienos klausimas
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelė garantuoja būtinosios medicinos pagalbos paslaugų išlaidų kompensavimą, tik jei paslaugos buvo suteiktos valstybinei sveikatos sistemai priklausančioje gydymo įstaigoje?
Taip, žinau
Ne, nežinau
Man neaktualu

Pradžia


GYDYMO ĮSTAIGOSE EKSPONUOJAMI SOCIALINĖS AKCIJOS STENDAI KVIEČIA DAUGIAU JUDĖTI

Šiaulių teritorinė ligonių kasa ir mūsų regiono sveikatos priežiūros įstaigos aktyviai prisideda prie Lietuvoje vykdomos Europos komisijos inicijuotos socialinės akcijos BE ACTIVE. Jos metu regiono poliklinikose ir ligoninėse gyventojai  išvydo informacinius stendus, skatinančius  žmones dažniau judėti, pasivaikščioti lauke, pasirinkti aktyvesnį gyvenimo būdą.

Akcijoje dalyvauja Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Valstybinė ligonių kasa ir teritorinės ligonių kasos, siekdamos priminti, kad judėjimas – patikima prevencija nuo įvairių ligų. Šių metų Europos sporto savaitės ambasadore tapusi sporto entuziastė Joana Bartaškienė savo pavyzdžiu rodo, kad aktyvus gyvenimo būdas padeda žmogui ilgiau išsaugoti gerą sveikatą ir žvalią nuotaiką.

 „Aktyvus laisvalaikis, reguliarios treniruotės, taisyklinga mityba ir, žinoma, pozityvus nusiteikimas – mano slaptasis ginklas, leidžiantis kovoti su senatve ir įvairiais negalavimais“, – teigia Europos sporto savaitės ambasadorė Joana Bartaškienė.

Šiaulių TLK nuotr.

Stendai eksponuojami Šiaulių teritorinės ligonių kasos patalpose, centriniame Respublikinės Šiaulių ligoninės (RŠL) pastate, RŠL Moters ir vaiko klinikoje, Šiaulių centro poliklinikoje, Dainų pirminės priežiūros sveikatos centre, Lieporių šeimos gydytojų centre, Joniškio ligoninėje, Pakruojo, Radviliškio ir Kelmės rajonų pirminės priežiūros sveikatos centruose.

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas