Dienos klausimas
Ar žinote, kad Europos sveikatos draudimo kortelė garantuoja būtinosios medicinos pagalbos paslaugų išlaidų kompensavimą, tik jei paslaugos buvo suteiktos valstybinei sveikatos sistemai priklausančioje gydymo įstaigoje?
Taip, žinau
Ne, nežinau
Man neaktualu

Pradžia


EUROPOS SPORTO SAVAITĖ BE ACTIVE ĮKVĖPĖ DVIRAČIŲ ŽYGIUI

Šiaulių teritorinės ligonių kasos kolektyvas nusprendė šį savaitgalį organizuoti dviračių žygį ir taip prisidėti prie rugsėjo 23 – 30 dienomis vykstančios Europos sporto savaitės BE ACTIVE. Europos Komisijos iniciatyva gimusios Sporto savaitės metu visame senajame žemyne žmonės skatinami  būti fiziškai aktyvūs ir sportuoti.  

Kadangi Europos sporto savaitės renginiai apima darbovietės aplinką, renginius lauke bei klubuose ir sporto centruose, aktyvų gyvenimo būdą propaguojantys ir reguliariai sportuojantys Šiaulių teritorinės ligonių kasos darbuotojai rugsėjo 29 dieną praleis gryname ore mindami dviračių pedalus. Rytą iš Šiaulių miesto pajudėję žygeiviai dviračių taku pasieks Bubius, kur apžiūrės dvaro sodybą. Paskui dviračių žygio maršrutas pasuks į Kurtuvėnų regioninį parką. Čia apsistoję Šiaulių TLK darbuotojai varžysis įvairiose sporto rungtyse, įveiks kliūčių ruožą. Vikriausi ir sumaniausi žygio dalyviai pelnys šaunių prizų.

Prisijungdama prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir Valstybinės ligonių kasos (VLK) iniciatyvos, Šiaulių teritorinė ligonių kasa savo veiklos zonos gydymo įstaigose Europos sporto savaitės metu eksponuoja projekto BE ACTIVE stendus. Ši priemonė primena žmonėms, kad judėjimas ir sveika mityba apsaugo nuo įvairių susirgimų ir ligų. Šiaulių TLK nuotrauka.

Šių metų Europos sporto savaitės ambasadore tapusi sporto entuziastė Joana Bartaškienė daugeliui žmonių rodo pavyzdį, kad sveikas gyvenimo būdas padeda išlikti sveikiems ir jaunatviškiems.

Kampanija siekiama suburti gyventojus, valdžios institucijas, įvairius sporto judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir privatųjį sektorių partnerystei, kad kuo daugiau europiečių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs. Europos sporto savaitė tęsis iki rugsėjo 30 dienos.

Nacionalinis BE ACTIVE koordinatorius Lietuvoje – asociacija „Sportas visiems“.

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija 
Twitter MySpace LinkedIn Facebook
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas