VIZIJA MISIJA VERTYBĖS
Klausiame
Ar žinote, kad jeigu Jūsų pajamos mažos (nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 260 Eur), galite susigrąžinti priemoką už kompensuojamuosius vaistinius preparatus ir medicinos pagalbos priemones?
Taip, žinau
Nežinau
Man neaktualu

Pradžia


PRANEŠti APIE KORUPCIJĄ

Šiaulių teritorinė ligonių kasa (toliau – TLK) siekia aktyvaus visuomenės bendradarbiavimo vykdant korupcijos prevenciją, užtikrinant skaidrią įstaigos veiklą.

Kiekvienas asmuo turi teisę pateikti informaciją apie VLK darbuotojų daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, drausminius nusižengimus ar kitus teisės pažeidimus.

Korupcija – bet koks valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens elgesys, neatitinkantis jam suteiktų įgaliojimų ar nustatytų elgesio standartų, ar tokio elgesio skatinimas siekiant naudos sau ar kitiems asmenims ir taip kenkiant asmenų ar valstybės interesams.
Korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai  –  korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, ir jai tapatūs pagal pobūdį, tačiau mažiau pavojingi teisės pažeidimai, už kuriuos numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė.

Korupcinio pobūdžio nusikalstama veika (už ją numatyta baudžiamoji atsakomybė) – kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas ir kita nusikalstama veika, jeigu ji padaryta siekiant sau ar kitiems asmenims naudos viešojo administravimo ar viešųjų paslaugų sektoriuje: piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimas, piktnaudžiavimas oficialiais įgaliojimais, dokumentų ar matavimo priemonių suklastojimas, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, tarnybos paslapties atskleidimas, komercinės paslapties atskleidimas, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ir turtą pateikimas, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas, kišimasis į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą, kita nusikalstama veika, kai jos padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo, taip pat  –  nuslėpti ar užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą.

Pastebėję korupcijos požymių TLK darbuotojų veiksmuose, apie tai galite pranešti:

1. . tel. (8 41) 520 865 (TLK Administravimo skyriaus vyriausiajam specialistui Dainiui Miškiniui, vykdančiam korupcijos prevenciją TLK) arba (8 41) 520 043 (tiesiogiai TLK direktoriaus pavaduotojai, laikinai vykdančiai TLK direktoriaus funkcijas Daliai Miniauskienei);

2. raštu, pateikiant pranešimą adresu Vilniaus g. 273, Šiauliai;

3. elektroniniu paštu sitlk@vlk.lt , dalia.miniauskiene@vlk.lt  arba dainius.miskinis@vlk.lt .

Pageidautina, kad, rašydami el. paštu ar pateikdami pranešimą raštu, nurodytumėte kuo tikslesnę informaciją apie skundžiamą asmenį: vardą, pavardę, pareigas, skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio, įvykio datą, laiką, vietą ir pan.


Jei pateiksite savo kontaktinius duomenis, už pranešimo tyrimą atsakingas asmuo susisieks su Jumis, kad patikslintų įvykio aplinkybes ir informuotų apie informacijos tyrimo eigą.


Visa gauta informacija apie galbūt neteisėtus TLK darbuotojų veiksmus ar kitus pažeidimus priskiriama viešai neskelbtinai ir neteiktinai informacijai. Tai reiškia, kad TLK darbuotojai, dirbantys su informacija, užtikrins asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Gauta informacija nebus viešai skelbiama, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.

Pranešti apie galimus su korupcija susijusius atvejus taip pat galite:

Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos raštu, pateikiant pranešimą adresu Europos a. 1, LT-03505 Vilnius; telefonu 8 5 236 4166; el. paštu pasitikiu@vlk.lt ,

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijai ,

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai  .

PRIMENAME: Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.


Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-29 16:41:38
darbo laikas
I-IV : 8.00-12.00 12.45-17.00
V : 8.00-12.00 12.45-15.45
Gyventojų aptarnavimas
Kaip mus rasti?


Registracija internetu

Vaizdo medžiaga

Leidiniai

E. valdžios vartaiApklausa

Vaistų komitetas

Pasitikrinti savo PSD draustumą

Elektron. prašymas išduoti Europos sveikatos draudimo kort.

Projektas - Išmintingasis vaistų sąrašas

Ką svarbu žinoti užsienyje gyvenantiems lietuviams 

Informacija apie PSD

Informacija - vaizdinė medžiaga

Nuoroda į esveikata.lt

E. sveikata naudojimo gairės

Valstybinė mokesčių inspekcija 

Grįžtamojo ryšio modelio projektas

Antibiotikus vartok atsakingai

LK-10-AM, ACHI ir kodavimo standartų el. vadovas

Viskas apie DRG

 SODRA

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas